انجمن جهانی علوم طیور - شاخه ایران

Get Adobe Flash player
 
خانه
اطلاعیه مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

آغاز ثبت نام و تمدید  عضویت سال 2017

بدینوسیله به اطلاع کلیه علاقمندان به عضویت و همچنین اعضا فعلی می رساند تعرفه ثبت نام در سال 2017 تغییر نخواهد کرد.

برای عضویت و یا تمدید با واریز مبلغ 700000ریال ( دانشجویان 400000) به حساب2 - 3103844 - 800 - 124 بانک اقتصاد نوین شعبه توحید و درج شماره رسید بانک در فرم ثبت نام و تکمیل وارسال آن از طریق سایت افدام نمایید .

خاطر نشان می سازد که در سال 2017 نیزفصل نامه انجمن  تنها به صورت دیجیتالی و کد دسترسی با داشتن  شماره عضویت به ایمیل اعضا ارسال خواهد شد که از محاسن این اقدام قابلیت دسترسی به تمامی نشریات قبلی از شماره اول و جستجو برای یافتن موضوعات مورد نظر می باشد. لطفا مجددا ادرس را کنترل نمایید و کد پستی نه صندوق پستی را حتما قید فرمایید.

ضمنا با استفاده از شماره شبا IR630550012480003103844002 امکان پرداخت اینترنتی وجود دارد

 
مجموعه مقالات کنگره های 2008 و 2012 در سایت قرار گرفت مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

مجموعه مقالات کنگره های 2008 و 2012 که بیش از 700 مقاله علمی کاربردی در زمینه های ژنتیک، بیماریهای طیور، اقتصاد و بازاریابی، تغذیه، بهداشت و بیماری ها و ... در خصوص صنعت مرعداری که در کنگره های بریسبین (Brisbain) استرالیا و سالوادور برزیل ارائه شده بود اکنون جهت مطالعه اعضا قابل دسترسی می باشد.

شایان ذکر است مقالات فوق الذکر توسط دانشمندان، محققین و دانشجویان برتر جهان به این کنگره ها ارسال شده بود. چنانچه علاقه مند به مطالعه این مقالات می باشید می بایست قبلا به عضویت شاخه ایران انجمن جهانی علوم طیور درآمده باشید. شما می توانید از اینجا مراحل عضویت را پیگیری نمایید.

 
اطلاعیه انجمن جهاني علوم طيور - شاخه ايران مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل


اطلاعيه انجمن جهاني علوم طيور - شاخه ايران

آغاز ثبت نام و تمدید عضويت در سال 2017

نظر به اينكه سال 2016 رو به پايان  مي باشد مطابق روال همه ساله  شاخه ايران از اساتيد، محققان، كارشناسان، دانشجويان و علاقمندان به صنعت طيور دعوت مي نمايد با مراجعه به سايت شاخه به ادرس www.wpsa.ir و تكميل فرم ثبت نام جهت سال جديدنسبت به عضويت در سال 2016  اقدام نمايند.

فصل نامه الکترونیکی كه حاوي اخرين تحقيقات دانشمندان اين گروه علمي  و  معتبرترين نشريه در اين زمينه تلقي مي گردد، از طریق کد های داده شده از مرکز چاپ مطبوعات دانشگاه کمبریج در اختیار اعضا قرار خواهد گرفت .

مضافا" به اینکه كارت عضويت شاخه به منزله تخفيف حداقل ٥٠ دلار  در زمان حضور و ثبت نام در كنگره و يا سمينار هاي دوره اي در كشور هاي عضو تلقي و نيز براي محققين جواني كه مقاله انها توسط سازمان برگزار كننده پذيرفته شده  و نیز عضويت انها به تاييد شاخه رسيده باشد ١٠٠٠ دلار كمك هزينه حضور در سمينار از طرف دبير خانه wpsa تقبل و پرداخت خواهد شد.